Чемпіонат світу з бігу на 100 кілометрів у Італії 22.05.2012

На чемпіонаті світу з бігу на 100 кілометрів у Італії 22.05.2012 року ковельчани представляли Україну разом з чотирма спортсменами України.

Майстер спорту міжнародногокласу України, Чемпіон кубка світу 2004 року Головницький Олександрпосів посів 12 місце і 7 в Європейському заліку подолавши дистанцію за 7 годин 25 секунд. Молодший вихованець Панасюка Сергія, тренера спортивного клубу “Ковель”, двадцятиоднорічний чемпіон України з марафону середмолоді 2011 р. Тищук Богдан, вперше подолав дистанцію 100 км. за 7 годин 39 хвилин 39 секунд і посів 50 місце в світовому рейтингу та 37 у Європі.
Досвідчений ультра марафонець Глива Євген та ще двоє представників України не витримали навантаження і зійшли, тим самим лише ковельчани та Ковтун Максим подолали ультрамарфон і посіли в командному світовому заліку 9 місце в європі зайняли 7 місце. Отож вітаємо Ковельчан з непереборною силою досягати успіху навіть в складних умовах підготовки до змагань.

Спортсмени щиро завдячують за посильну підтримку у підготовці до змагань засновникам спортивного клубу «Ковель» ПФ «Юкон», та директору хлібобулочної пекарні «Світязь», а також Спальській «Резиденції» де хлопці мали змогу тренуватись на протязі 10 днів у Польському місті Спала, за вдячуючи директору «Резиденції» п. Дембінському Криштофу Dębiński Krzysztof.