Футбол об’єднав Україну

Сьогодні, напевно, немає в Україні людини, яка б не слідкувала за перипетіями чемпіонату Європи з футболу, який проходить у нашій країні, а також у сусідній Республіці Польща.
Особливо тривожним і хвилюючим для кожного з нас був понеділок 11 червня ц. р., коли на київському НСК «Олімпійський» зустрілися збірні України і Швеції. Всі ми – і на Заході, і на Сході, і на Півдні, і на Півночі держави жили однією думкою: наші повинні перемогти! І вони перемогли шведів із досить пристойним рахунком – 2:1. Відзначився, як завжди, Андрій Шевченко, якому вдалося забити два голи у ворота суперників.
Попереду – нові матчі. Зокрема, українська збірна зустрінеться у п’ятницю 15 червня із збірною Франції, а у вівторок 19 червня – із збірною Англії. Що й говорити: суперники серйозні і непрості. Але хочеться вірити, що наші хлопці, їх наставник – уславлений Олег Блохін не підведуть.
Прагнучи залучити читачів газети «Вісті Ковельщини» до кампанії активної підтримки Євро-2012 і участі в пропаганді досягнень фізкультурно-спортивного руху в місті й районі, редакція спільно з дирекцією «Спортивного клубу «Ковель» (голова Сергій Панасюк) оголошують акцію «Футбол об’єднав Україну».

Футбол об’єднав Україну Футбол об’єднав Україну

Щоб взяти у ній участь, треба дати відповіді на наступні запитання:
1. Що Ви знаєте про «Спортивний клуб «Ковель» і його роботу?
2. Які заходи організовані СК «Ковель» у нашому місті останнім часом?
3. Які футбольні команди є на Ковельщині і які результати їх виступів у змаганнях різного рівня?
4. Яке місце на Євро-2012 займе збірна команда України з футболу?
5. Хто стане чемпіоном Європи з футболу 2012 року?
Листи з відповідями слід надсилати до редакції газети «Вісті Ковельщини» (не пізніше 25 червня ц. р.). Відповіді можна також відправити на сайт газети: vk.volyn.ua
Серед учасників акції, які дадуть правильні відповіді на всі запитання або переважну їх частину, будуть розіграні призи, люб’язно надані фірмою «Юкон-Продтрейд» (директор Юрій Семенюк) та підприємцем Юрієм Рахлінським.
Включайтесь в акцію, і Ви не пожалкуєте!
Редакція газети «Вісті Ковельщини».
Дирекція СК «Ковель».
НА ЗНІМКАХ: хвилюючі і незабутні миті гри збірних України і Швеції.
Фото з Інтернету.