VII міжнародний легкоатлетичний пробіг вулицями Ковеля

9 травня 2012 року громадською організацією «Спортивний клуб «Ковель» (віце президент – Сергій Панасюк) було проведено VII міжнародний легкоатлетичний пробіг вулицями міста, присвячений Дню Перемоги за підтримки Волинського обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» Бориса Клімчука та Генерального консула Республіки Польща в м. Луцьк п. Марека Мартінека.
Традиційно дійство розпочалося урочистим парадом, головним акцентом якого став обмін футбольними м’ячами «Євро-2012» між польськими та українськими спортсменами. Зі сцени лунали привітання Президента ГО СК «Ковель» Юрія Семенюка, міського голови Олега Кіндера, голови Ковельської міської ради ветеранів війни та праці Віталія Подолянчука, начальника обласного управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації Галини Карнаухової, голови осередку спорту та рекреації м. Замость (Республіка Польща) п. Богдана Лізута.
Першими вийшли на старт діти-інваліди, далі розгорнулись бігові баталії у 24 забігах де прийняли участь 1458 дітей різного віку від найменших 2006 р.н. до 1995 р.н. серед дівчат та хлопчиків. На фініші усі учасники отримали солодощі та напої.
Кульмінацією спортивного заходу став пробіг на дистанції 6 км. та 10 км, у якому брали участь такі відомі легкоатлети, як майстри спорту міжнародного класу України Олександр Головницький, Олександр Кузін, Гелетій Ігор, Іверук Михайло, Оксенюк Сергій, Майстри спорту України Дмитро Сірук який і став переможцем, Марчук Сергій, Людмила Коваленко яка перемогла серед жінок, Фіськович Лілія, Рибак Леонід та багато інших.
Емоції тисячі глядачів вирували не тільки під час змагань, а й у хвилюючі моменти розіграшу призів. Магазин побутової техніки «Орбіта» директор Сергій Скороход люб’язно надав 3 цифрових фотокамери, а Волинський благодійний фонд «Рідна Волинь» Бориса Клімчука – ноутбук.
«Фірмовий магазин-салон меблів RomKar ”директор Марія Вікторівна Майданець. надала двоспальний диван.
Цього року у пробігу завдячуючи Польській фірмі електронного поміру часу «Дата спорт» ми змогли зареєструвати та видати 1598 нагрудних номерів з чіпом учасників 27 забігів які відрізнялись за віком, статтю, та дистанцією. Тим самим усі результати в онлайні можна було переглядати в інтернеті протоколи змагань http://www.online.datasport.pl/results578/ .
Загалом, свято вдалося, учасники мали змогу перевірити себе, а тисячі вболівальників отримали незабутні враження. Сподіваємося, що подібні заходи стануть добрим стимулом молодому поколінню вести правильне, здорове життя, тим паче таким найпростішим, найдешевшим та найдоступнішим методом запобіганням хворобам людини як -БІГ.

VII міжнародний легкоатлетичний пробіг вулицями Ковеля

VII міжнародний легкоатлетичний пробіг вулицями Ковеля

VII міжнародний легкоатлетичний пробіг вулицями Ковеля

VII міжнародний легкоатлетичний пробіг вулицями Ковеля

VII міжнародний легкоатлетичний пробіг вулицями Ковеля

В сою чергу висловлюємо слова щирої подяки та поваги усім хто допоміг нам в організації свята, а також усім учасникам та вболівальникам. До зустрічі 9 травня 2013 року на 8 пробігові, а також бажаючі правильно та гуртом тренуватись запрошуємо щовівторка та щочетверга о 7.00 год. на загальні пробіжки в центральному парку м. Ковель, та щопонеділка та щосереди на смугу здоров’я біля ковельського професійного ліцею вул. Варшавська 10. Вам нададуть консультацію досвідчені тренери та спортсмени міжнародного класу. Більш повну інформацію ви можете переглянути на офіційному сайті «СК «Ковель» https://kovelsport.com.ua/
Офіційний сайт «СК «Ковель»
http://www.ex.ua/view_storage/507340915703 Відео пробігу
http://vk.com/event38348376 Група в контакті 7 міжнародний пробіг.
http://vk.com/ditlashok.athletic Група в контакті «Догоняющие ветер»
http://www.online.datasport.pl/results578/ Протоколи змагань.