Нам 5 років – Подяка!

З нагоди маленького ювілею 5 річчя заснування ГО «СК Ковель» нами було організовано пробіг «Дідів морозів та снігуроньок» під час відкриття центральної ялинки міста! Новорічний пробіг на дистанції 1000 метрів для дорослих та дитячий карнавальний пробіг за Дідусями Морозами без врахування часу, зібрав понад двісті ковельчан. Хочемо привітати всіх Ковеьчан з новим Роком та Різдвом Христовим, та побажати усім зберегти як найбільше, міцного здоров’я адже воно одне, і піклуватись ним як найбільше. Нехай Новий рік принесе у Ваш дім затишок та взаєморозуміння, а Різдво наповнить Ваші серця радістю та любов’ю.


Ми щиро дякуємо усім комунальним службам міської ради які відповідально віднеслись до прибирання снігу з траси пробігу, безмежно вдячні усім міським відділам які долучились до організації свята і особливо деяким вчителям які в ці передсвяткові дні зуміли приділити частинку свого часу та уваги дітям своїх шкіл для організації малечі до пробігу. А найчисельнішою на пробігу була команда вчителя фізичної культури Василя Андрійовича Понікарчика ЗОШ №7. Тому бажаю Всім, всупереч усіх негараздів та зайнятості, бути активними та дбати про здоров’я своє і своїх близьких. Для цього ми з президентом клубу Юрієм Семенюком намагатимемось надалі залучати Вас до загальноміських пробіжок та участі вже в VIII міжнародному пробігу з нагоди Дня Перемоги 9 травня 2013 року який як завжди, буде  найчисельнішим!


Маємо надію, що меценати та спонсори підтримають нас в організації великого свята Перемоги, на яке ми плануємо запросити багато видатних спортсменів та учасників Олімпійських ігор з якими буде можливість ковельчанам пробігтися на Олімпійській милі, та поспілкуватися з Олімпійцями про спорт та перспективи заняттям фізичною культурою. Плануємо запросити також зірку Української естради який спершу пробіжиться з нашими олімпійцями, а тоді дасть благодійний концерт для підтримки знедолених діток міста.


У ці новорічні  та  різдвяні  свята  висловлюємо  слова  щирої  вдячності  друзям,  колегам,  партнерам,  які протягом  п’яти  непростих  років  становлення  клубу  допомагали  в  організації  спортивних  заходів.  Бажаємо  Вам  у  2013  році  нових  звершень  та  нових  стартів.  Міцного  здоров’я,  родинного  затишку  і  тепла,  різдвяної  радості  у  серцях  та  миру  і  спокою  у  душі.