Запрошення на 8 пробіг

[attachment=6:programa-zmagan-z-formuvannyam-zabgv-ta-nagorodzhennyam-na-2013-rk.doc] 

 

Шановні Ковельчани та гості нашого міста, запрошуємо усіх прийняти участь 9 травня 2013 року в VIIІ міжнародному пробігові в м. Ковель з нагоди Дня Перемоги  та випробувати свої сили  зареєструвавшись учасником «Ковельського напів марафону». В рамках пробігу відбудеться також Чемпіонат України ФСТ «Спартак» з бігу по шосе.

 

Як і в минулому році за підтримки польської фірми вимірювання часу «Дата Спорт» ми маємо можливість кожен самостійно виконати  Інтернет реєстрацію до усіх дитячих пробігів та головних які проходитимуть на дистанції 8км і вперше в місті буде проведено «Ковельський напівмарафон»

 

21. 0975 км.

 

Просимо, усіх бажаючих прийняти участь в пробігові та як найшвидше зареєструватись за даним посиланням:

 

Реєстрація для мешканців України

https://online.datasport.pl/zapisy/portalua/zawody.php?zawody=3

 

Реєстрація для мешканців Європи

 

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=764

 

Ззавдяки Інтернет реєстрації, яка створена для Вашої зручності, під час пробігу, усі дитячі пробіги будуть вимірюватись електронним вимірюванням часу, за допомогою чипів вмонтованих в нагрудні номери кожного учасника дитячих пробігів та головних.

 

Дуже просимо Ковельчан зареєструватись до 1 травня 2013 року, та здати карточки учасника своїм вчителям фізичної культури, а в замінВи отримаєте нагрудні номери та карточки для участі в розіграші цінних призів.

 

8 пробіг чекає на Вас, він буде не менш цікавим і видовищним ніж пробіг в минулому році, котрим зацікавились центральні телеканали України.

 

Перший національний

 

http://1tv.com.ua/uk/news/2012/05/14/20933

 

Отож, до старту залишилось 5 тижнів, атому починаємо тренуватись. І пам’ятаємо правило тренувань- «180 ударів мінус твій вік»,трішки прояснимо. Бігаємо в такому темпі, щоб пульс в 40 – а літньої людини був 140 ударів за хвилину, а в 20 – и річної людини 160 ударів. На початку не форсувати і не змінювати темп бігу. Розлінившись за зиму організм потрібно поступово приготувати до фізичних навантажень. В перші 2 тижні бігаємо по 6 -10 хв. наступний тиждень по 15-20 хв. Під час тренувань контролюємо кількість ударів серця на хвилину з годинником на руках, пам’ятайте про правильне дихання, тобто вдихаємо і видихаємо повітря кожні три кроки. Використовуємо гімнастику, ходьбу та біг! Нехай це буде нашим девізом і золотим правилом для збереження молодості, здоров’я та життя без стресів!


Схема пробігу  [attachment=5]

 


 

З повагою,

 

Голова  СК «Ковель»   Сергій Панасюк.