Шановні Ковельчани та гості міста

Щоб жити – треба бігти!

Шановні Ковельчани та гості міста! Знову у Ковелі відбудеться грандіозне спортивне дійство, яке викликає захоплення в усіх – і в учасників, і в глядачів – ІХ Міжнародного пробіг.

Цьогорічний пробіг особливий, адже  носитиме  більш ніж промовисту назву – Зміцнення Солідарності народів за Мир – використовуючи ідеали Олімпійської Хартії.

Спортивний клуб «Ковель» продовжує забезпечувати ковельчанам змістовне дозвілля і дбати за спортивний поступ усіх – від найменшого до найбільшого. Вкотре змагання відбуватимуться завдяки президенту громадської організації «Спортивний клуб «Ковель» Юрію Семенюку та  за підтримки  голови Волинської обласної державної адміністрації, ковельської міської та районної ради.

 

Отож 9 травня всі можуть спробувати свої фізичні сили, отримати купу позитивних емоцій, стати свідками або ж учасниками непересічної спортивної події. Для цього необхідно зареєструватися в інтернеті за посиланням:           

http://www.sts-timing.pl/runofkovel/

 

Кожен охочий взяти участь у пробігові матиме можливість це зробити – організатори про все подбали. Відбуватимуться забіги на різні дистанції, розраховані на окремі вікові категорії та класифікації. Учасники міжнародного змагання отримають нагороди та подарунки, а також стануть частиною спортивної історії нашого міста.

 

9 травня – вулиці міста Ковеля перетворяться на бігові доріжки. Скористайтеся можливістю – спробуйте свої сили, подумайте про здоров’я, станьте одним з учасників ІХ Міжнародного пробігу!