Запрошення до участі

Щоб жити, робити не можливе – можливим та Перемагати себе – потрібно рухатись вперед та бігати!

Шановні любителі бігу, Ковельчани та гості міста! В десятий раз у Ковелі відбудеться 9 травня 2015 року грандіозне спортивне дійство, яке викликає захоплення як в учасників так і в глядачів – «Х Міжнародний Ковельський пробіг » в рамках якого пройде вперше на Волинській землі Національний відкритий Чемпіонат України з пів марафону.

Цьогорічний пробіг особливий, адже  носитиме  більш ніж промовисте гасло – Зміцнення Солідарності народів за Мир – використовуючи ідеали Олімпійської Хартії.

Спортивний клуб «Ковель» продовжує забезпечувати ковельчанам змістовне дозвілля і дбати за спортивний доступ усіх – від найменшого до найбільшого. Вкотре змагання відбуватимуться завдяки президенту громадської організації «Спортивний клуб «Ковель» Юрію Семенюку та  за підтримки  голови Волинської обласної державної адміністрації, ковельської міської та районної ради.

Отож 9 травня всі можуть спробувати свої фізичні сили, отримати масу позитивних емоцій, стати свідками або ж учасниками непересічної спортивної події. Для цього необхідно зареєструватися в інтернеті за посиланням:          

http://ua.runstyle.com.ua/tournaments.php

 

Х пробіг чекає на Вас, він буде не менш цікавим і видовищним ніж пробіг в 2013 році, котрим зацікавились центральні телеканали України.

Перший національний

http://1tv.com.ua/uk/news/2012/05/14/20933

Кожен охочий взяти участь у пробігові матиме можливість це зробити – організатори про все подбали. Відбуватимуться забіги на різні дистанції, розраховані на окремі вікові категорії та класифікації. Учасники міжнародного змагання отримають нагороди та подарунки, а також стануть частиною спортивної історії нашого міста та України яка вже повинна зажити Мирним, гарним, заможним та спортивним життям.

9 травня – вулиці міста Ковеля перетворяться на бігові доріжки. Скористайтеся можливістю – спробуйте свої сили, подумайте про здоров’я, станьте одним з учасників Х Міжнародного пробігу!