Запрошення

Щоб жити, робити не можливе – можливим та Перемагати себе – потрібно рухатись вперед та бігати!

Шановні любителі бігу, Ковельчани та гості міста! В одинадцятий  раз у Ковелі відбудеться 9 травня 2016 року грандіозне спортивне дійство, яке викликає захоплення як в учасників так і в глядачів – «ХІ Міжнародний Ковельський пробіг » в рамках якого пройде вдруге на Волинській землі Національний відкритий Чемпіонат України з напівмарафону .

Спортивний клуб «Ковель» продовжує забезпечувати ковельчанам змістовне дозвілля і дбати за спортивний доступ усіх – від найменшого до найбільшого. Вкотре змагання відбуватимуться завдяки президенту громадської організації «Спортивний клуб «Ковель» Юрію Семенюку та   за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», ковельської міської ради.

Отож 9 травня всі можуть спробувати свої фізичні сили, отримати масу позитивних емоцій, стати свідками або ж учасниками непересічної спортивної події. Для цього необхідно зареєструватися в інтернеті за посиланням:         https://athletic-events.com/events/235

ХІ пробіг чекає на Вас, він буде не менш цікавим і видовищним ніж пробіги в минулих роках, котрим зацікавились центральні телеканали України.

Перший національний

http://1tv.com.ua/uk/news/2012/05/14/20933

Кожен охочий взяти участь у пробігові матиме можливість це зробити – організатори про все подбали. Відбуватимуться забіги на різні дистанції, розраховані на окремі вікові категорії та класифікації. Учасники міжнародного змагання отримають нагороди та подарунки, а також стануть частиною спортивної історії нашого міста та України яка вже повинна зажити Мирним, гарним, заможним та спортивним життям.

9 травня – вулиці міста Ковеля перетворяться на бігові доріжки. Скористайтеся можливістю – спробуйте свої сили, подумайте про здоров’я, станьте одним з учасників ХІ Міжнародного пробігу!