Запрошуємо до участі у XII Ковельському пробігу 9 травня 2017р

 

Шановні любителі бігу, Ковельчани та гості міста!

9 травня 2017 року в Ковелі відбудеться традиційне спортивне дійство «ХІІ Ковельський Міжнародний пробіг » в рамках якого пройде відкритий Чемпіонат Волинської області з бігу по шосе!

Спортивний клуб «Ковель» продовжує забезпечувати ковельчанам змістовне дозвілля і дбати за спортивний доступ усіх – від найменшого до найбільшого.

Отож 9 травня всі можуть спробувати свої фізичні сили, отримати масу позитивних емоцій, стати свідками або ж учасниками непересічної спортивної події. Для цього необхідно зареєструватися в інтернеті за посиланням:      https://athleticevents.com/events/414

ХІІ пробіг чекає на Вас, він буде не менш цікавим і видовищним ніж пробіги в минулих роках.

Відбуватимуться забіги на різні дистанції, розраховані на окремі вікові категорії та класифікації. Учасники міжнародного змагання отримають нагороди та подарунки, а також стануть частиною спортивної історії нашого міста та України яка вже повинна зажити Мирним, гарним, заможним та спортивним життям.

9 травня – вулиці міста Ковеля перетворяться на бігові доріжки. Скористайтеся можливістю – спробуйте свої сили, подумайте про здоров’я, станьте одним з учасників ХІІ Міжнародного пробігу!

Головне – не перемога,  а участь!

Отож, до старту залишилось ще трішки часу потренуватись. І пам’ятаємо правило тренувань- «180 ударів мінус твій вік», трішки роз’яснимо.

Бігаємо в такому темпі, щоб пульс в 40 – а літньої людини був 140 ударів за хвилину, а в 20 – и річної людини 160 ударів. На початку не форсувати і не змінювати темп бігу. Хто не тренувався повинен пам’ятати, що організму потрібно поступово давати фізичні навантаження. Використовуємо гімнастику, ходьбу та біг! Нехай це буде нашим девізом і золотим правилом для збереження молодості, здоров’я та життя без стресів та для ПЕРЕМОГИ над своєю лінню!

 

 

З повагою,
Голова спортивного клубу «Ковель» Сергій Панасюк