Шановні любителі бігу, Ковельчани та гості міста!

Шановні любителі бігу, Ковельчани та гості міста!

Спортивний клуб Ковель – організовує «ХІІ-ий Ковельський Міжнародний пробіг»  який відбудеться 9 травня 2017 року в Ковелі. Не зволікай приймай участь в пробігові він буде не менш цікавим і видовищним ніж пробіги в минулих роках, тим паче наступного року «Ковельський пробіг» буде присвячений 90 –ій річниці з дня проведення першого на Волині «маршу-пробігу»!

Від того яку активну участь приймуть спортсмени в головних та дитячих пробігах та яку підтримку і атмосферу  свята створять вболівальники пробігу залежитиме подальший статус наших змагань і до 90 річниці Волинських маршів в 2018 році, Ковель втретє матиме змогу вибороти право на проводення офіційного чемпіонат України з напівмарафону в рамках «Ковельського пробігу» який планується надалі проводитись в першу неділю травня, але це лише з 2018 року так як знайдені в Ковелі медалі переможця тих маршів – пробігів, датовані 3.V.1928!

Отож побігаємо разом, для спільної Перемоги та гарного свята!

Зі своєї сторони ми як організатори прикладемо максимум зусиль, щоб змагання пройшли на високому організаційному рівні та з цікавими подарунками які безпосередньо теж залежать від всіх учасників пробігу, адже чим більше нас прийде на свято, тим більше спонсорам буде цікаво рекламувати себе під час наших змагань та збільшувати нагороди і піднімати планку проведення заходу на вищий рівень!

Організатори мають на меті, щоб в цьому році стартувало як найбільше учасників в пробігах на дистанції 7 км та півмарафону, тому організатори продовжили термін реєстрації на головні забіги за мінімальний стартовий внесок з 23 квітня до 30 квітня 2017 року, за що кожен учасник який подолоає 21,0975 км  та 7 км отримують: диплом за участь, медаль фінішера, безкоштовний обід, а також право прийняти участь в розіграші цінних подарунків серед усіх учасників змагань, а призи будуть неменш цікаві ніж минулого року!

Скористайтеся можливістю – спробуйте свої сили, подбайте про здоров’я, станьте одним з учасників ХІІ Міжнародного пробігу та стань частинкою нової сторінки історії легкоатлетичних пробігів Ковеля!

Кожен фінішер можливо отримає теніску, для бажаючих отримати обовя’язково теніску пробігу, просимо зазделегіть замовити її та вказати відповідний розмір за даним посиланням https://athletic-events.com/events/414

Отож 9 травня 2017 року всі можуть спробувати свої фізичні сили, отримати масу позитивних емоцій, стати свідками,  або ж учасниками непересічної спортивної події. Для цього необхідно зареєструватися в інтернеті на оновленому сайті Ковельського пробігу: https://kovelsport.com.ua/main/71-detalna-nformacya-ta-reyestracya-uchasnikv-zmagan.html

Ми також відкрили електронну реєстрацію на дитячі забіги, просимо усіх бажаючих дітей прийняти участь в змаганнях, просимо  безкоштовно зареєструватись за даним посиланням: http://kovel2017.info/

Через непередбачувані ремонтні роботи водошляху по вул. Незалежності ми оновили трасу пробігу, яка не менш рівна та цікава для встановлення особистих рекордів! Всього буде для подолання 21,0975 км пробігти одне мале коло та 4 великих! З оновленою трасою можна ознайомитись на сайті пробігу!

До вашої уваги зміниться місце розташування секретаріату змагань, він переноситься в будинок культури «Просвіта» вул. Міцкевича поблизу меморіалу Слави де є і паркова зона для розминки, а також там проводитиметься формування дитячих забігів на 200 та 300 м.

Скористайтеся можливістю – спробуйте свої сили, подумайте про здоров’я, станьте одним з учасників ХІІ Міжнародного пробігу та стань частинкою новою сторінкою історії легкоатлетичних пробігів Ковеля!

Головне – не перемога,  а участь!

В зв’язку з проведенням чемпіонату області з бігу по шосе в рамках «ХІІ Ковельського пробігу» просимо всіх потенційних представників команд пройти електронну реєстрацію на дистанцію 7 км з відміткою про участь в чемпіонаті області за інтернет посиланням яке розміщене на сайті Спортивного клубу Ковель www.kovelsport.com.ua до 5 травня 2017 року!

Прохання усіх потенційних учасників чемпіонату області які бажають бути нагородженими в рамках «ХІІ-го Ковельського Міжнародного пробігу» повинні зареєструватись за інтернет посиланням www.athletic-events.com   https://athletic-events.com/events/414 та оплатити стартовий внесок!

З повагою,

Голова  спортивного клубу «Ковель» – Сергій Панасюк