Ковельчанин, спортсмен спортивного клубу «Ковель» вдало виступив на чемпіонаті України з кросу

0
33237

30 березня в Одесі відбувся командний чемпіонат України з кросу. Востаннє національні змагання з кросу проводилися в Одесі двадцять років тому, і відбувалися вони на території місцевого Іподрому як і цей раз було облаштоване коло довжиною 1 км.

За умов м’якої, грунтової траси більш комфортно себе почували не важкі атлети. Саме тому, високому на зріст ковельчанину, представнику спортивного клубу «Ковель» – Андрію П’ясецькому не вдалось продемонструвати швидкісний біг хоча і починав досить не погано, проаналізувавши темп бігу по кілометрах:

Проміжні результати

1.0 km: 0:03:12

2.0 km: 0:06:33

3.0 km: 0:10:07

4.0 km: 0:13:43

5.0 km: 0:17:26

6.0 km: 0:21:12

7.0 km: 0:24:55

Місце: 15

Номер: 210

Атлет: П’ЯСЕЦЬКИЙ Андрій

Офіційний результат

Темп: 3:34

Результат: 0:28:34

В індивідуальному заліку на дистанції 8 км серед дорослих ковельчанин,  посів 15 місце поступившись 3 хвилини 15 секунд, досвідченому та титулованому перможцю змагань Олександру Матвійчуку з Хмельниччини (25.19) та іншим не менш відомим і легшим у вазі спортсменам.

Далі на п’єдесталі розташувалися іванофранківці – Дмитро Дідоводюк (25.50) та представник Інваспорту Павло Волуйкевич (26.11).

Андрій тренується під керівництвом тренера спортивного клубу «Ковель» майстра спорту України – Сергія Марчука, з яким Андрій спільно бігає у вільний час від роботи в Ковельській філії ПрАТ «Волиньобленерго» де працює електромонтером. Першим тренером з легкої атлетики у хлопців є голова спортивного клубу «Ковель» Сергій Панасюк. Маємо надію, що і надалі серед юних ковельчан збільшуватиметься бажання займатись легкою атлетикою та поповнювати команду нашого клубу та міста!

В рамках проекту «Ковельських пробігів»  які цього року відбудуться 6 травня, клуб розпочинає нову програму пошуку перспективних талантів та організацію спільних тренувань для всіх бажаючих, різного віку «Ковельські побігеньки» під керівництвом досвідчених тренерів!

Перше тренування розпочинаємо 4 квітня 2018 р. о 18.00 год. на стадіоні «Верес», де кожен може долучитись до спільних пробіжок кожного понеділка, середи та пятниці о 18.00 год! Додатково будемо інформувати про спільні побігеньки в суботу та неділю!

Андрій також має на меті надалі посилено готуватись до Чемпіонату України з півмарафону, який також проходитиме в Ковелі 6 травня спільно з «7th Kovel Halfmaraton» тому запрошуємо долучитись до участі, або підтримати кращих спортсменів України на швидкісній трасі  півмарафону яка проходить вулицями міста Ковель!

Фотогалерея змагань – за ЦИМ посиланням з сайту ФЛАУ!