Спортивний клуб “Ковель” запрошує на загальні пробіжки

0
1862

Спортивний клуб «Ковель» в рамках проекту «Ковельських пробігів»,  які цього року відбудуться в неділю 6 травня, розпочинає нову програму пошуку перспективних талантів та організацію спільних тренувань з бігу для всіх бажаючих та різного віку – «Ковельські побігеньки» під керівництвом досвідчених тренерів та спортсменів клубу, щоб як найкраще підготуватись до участі в Ковельському пробігові та безпечно подолати заплановану дистанцію!

Перше тренування розпочинаємо сьогодні 4 квітня 2018 р. о 18.00 год., збір на стадіоні «Верес». Кожен  бажаючий може долучитись до спільних пробіжок кожного понеділка, середи та п’ятниці о 18.00 год! Додатково будемо інформувати про спільні побігеньки в суботу та неділю!

Кожен хто долучиться до Спортивного клубу «Ковель» на загальні тренування з бігу отримає знижку на оплату стартового внеску до головних дистанцій Ковельського пробігу який відбудеться 6 травня 2018 року.

В більшості випадків, під час розмови з ковельчанами які полюбляють бігати та здоровий і активний спосіб життя, висловлюються в якійсь мірі не зрозуміло та запевняють, що бігають для себе і знають як бігати, а участь в змаганнях це не моє, особливо дорослі любителі бігу скептично, а можливо сором’язливо реагують на участь в загальних пробігах!

Звісно багато інформації можна відшукати в інтернеті про особливості методики тренувань та вдосконалення техніки бігу, яка на перший погляд здається простою та природньою, але все це не є так просто насправді.

Біг хоч і є найпростішим та найдешевшим методом занять активною фізичною культурою та спортом, але сам біомеханічний процес бігу, не є таким простим як про його уявляють багато любителів бігу, що створює хибну думку і небезпеку травмуватись.

Врешті решт, навіть складні біохімічні та фізіологічні процеси які відбуваються під час бігу у досвідчених спортсменів, завжди супроводжуються надзвичайно-скрупульозним медико-біологічним контролем за станом організму і не завжди вдається втримати результат та спортивну форму професійним спортсменам без підтримки досвідчених тренерів і навіть науковців з різних спеціальностей, які звісно діляться цією інформацією в інтернеті.

Без жодних проблем можна відшукати безліч інформації про біг та тренування, але це ніколи не замінить практичний контроль та поради тренерів, або професійних спортсменів!

Тому запрошуємо всіх бажаючих долучитись до загальних пробіжок: понеділок, середа, п’ятниця о 18.00 годині, збір на стадіоні «Верес».

Маємо надію, що і надалі серед юних ковельчан збільшуватиметься бажання займатись легкою атлетикою та поповнювати команду нашого клубу та міста талановитими спортсменами!