Маєте активних колег – запрошуйте на Ковельський міжнародний пробіг!

Спортивні команди різних організацій можуть брати участь у естафетах та командних змаганнях в рамках ХІІІ Ковельського міжнародного пробігу.

Нагадаємо, 6 травня у Ковелі відбудеться ХІІІ Ковельський міжнародний пробіг присвячений 90-й річниці проведення маршу пробігу на Волині та Чемпіонат України з півмарафону «KOVEL HALFMARATНON-2018».

Загалом для спортивних працівників є можливість долучитися до таких корпоративних змагань:

  • Естафета «Разом, ми велика сила» 7653,5 м + 6722 м + 6722 м = 21,0975 км, під час якої кожен учасник команди відповідно долає свою відстань по черзі передаючи естафетну палицю наступному; кількість команд від однієї організації – необмежена.
  • Найшвидша команда забігу «Ковельські побігеньки» (кожен з учасників команди, окремо долає дистанцію 7,6 км, чотири найкращих результати сумуються).
  • Найчисельніша командна участь на будь-якій з дистанцій. Підсумки залежатимуть від загальної кількості учасників пробігів від кожної команди.

До участі у естафетах допускаються команди комерційних і некомерційних організацій. Кількість команд від однієї організації – необмежена. До участі у естафеті допускаються змішані команди комерційних і некомерційних організацій, що складаються з 3-х чоловік у віці від 15 років та старші.

За результатами буде визначено переможців Корпоративних змагань та проведено нагородження серед команд, що зайняли 1, 2 і 3 місця. Також корпоративні команди візьмуть участь в загальному рейтингу серед естафетних команд та бігу по шосе «Ковельські побігеньки» на дистанції 7,6 км.

З питань умов реєстрації корпоративних команд напишіть, будь ласка, лист на E-mail: maratonhiksergii@gmail.com Контактна особа: Марчук Альона +38 (066) 052-28 -03.

До слова, у рамках Чемпіонату України з півмарафону (на дистанції – 21 097,5 м), відбудуться також біг по шосе «ХІІІ-го Ковельського Міжнародного пробігу» – 7,6 км «Ковельські Побігеньки»; заїзд на візках спортсменів з інвалідністю ( на дистанції – 6,7 км) «СИЛЬНІ ДУХОМ – КОВАЛІ СВОГО ЗДОРОВ’Я!», забіги на лижеролерах – 20 км, а також сімейні забіги та змагання для дітей.

Прес-служба Ковельського півмарафону