Спорт – насправді для всіх!

Ми поважаємо усіх людей незалежно на їх колір шкіри, стать, чи особливості. Кожен охочий може долучитися до нашого спортивного дійства!

Тому, наголошуємо, що спортсмени з інвалідністю у загальній класифікації 21,0975 км отримують фінансові або речові нагороди за зайняте 1-3 місце серед людей, які для пересування використовують візок;

А спортсмени з вадами ОРА (опорно-рухового апарату) та окремо люди, які для пересування використовують візок в загальній класифікації на дистанції 7 км отримують фінансові або речові нагороди за зайняте 1-3 місце.

Нехай нічого не стає на заваді!

Нагадаємо, у місті Ковель 6 травня відбудеться Чемпіонат України з півмарафону «KOVEL HALFMARATНON-2018».

Організатори «KOVEL HALFMARATНON-2018» – «Спортивний клуб «Ковель» та Федерація легкої атлетики України спільно із Ковельською міською радою і Федерацією легкої атлетики Волинської області.

У рамках Чемпіонату України з півмарафону (на дистанції – 21 097,5 м), відбудуться також естафета «Разом, ми велика сила» 7 653,5 м + 6 722 м + 6 722 м = 21 097,5 км;  біг по шосе «ХІІІ-го Ковельського Міжнародного пробігу» – 7 км «Ковельські Побігеньки»; заїзд на візках спортсменів з інвалідністю ( на дистанції – 7 км) «СИЛЬНІ ДУХОМ – КОВАЛІ СВОГО ЗДОРОВ’Я!», а також сімейні забіги та змагання для дітей.

Прес-служба Ковельського півмарафону