До уваги ковельчан! Інформація про перекриття траси в місті 6 травня 2018 року

Шановні жителі Ковеля та гості міста! Звертаємо вашу увагу на те, що 6 травня 2018 року в рамках проведення традиційного ХІІІ Ковельського Міжнародного пробігу під час якого відбудуться і Чемпіонат України з півмарафону, дорослі та дитячі вуличні забіги, заплановане планове перекриття декількох проїжджих частин міста.

Зокрема, будуть перекриті такі вулиці:

  • на вул. Незалежності від повороту на вул. 1-го грудня до повороту на вул. О. Пчілки з 17.00 год. 4 травня до 19.00 год.
  • на вул. Незалежності від повороту на вул. Міцкевича (маг. «Перлина») до повороту на вул. О. Пчілки з 12.00 год. 5 травня до 17.00 год.;
  • вул. Незалежності, вул. Смірнова, вул. Грушевського, вул. Міцкевича та вул. 1-грудня – з 8.00 год. до 17.00 год.;
  • у напрямку руху учасників змагань вул. Незалежності, вул. Т. Шевченка, вул. Геологів, вул. Ю. Гагаріна, вул. Винниченка, вул. Будищанська, вул. Загородня, вул. Т.Шевченка, вул. М. Грушевського, вул. Смірнова, вул. Незалежності (велика петля головного пробігу) 6 травня з 08.00 год. до 14.00 год., або по завершенню змагання за узгодженням з Головним суддею Чемпіонату України з півмарафону.

Перекриття вищеперелічених вулиць погоджені міським головою Ковеля, начальником Ковельського відділу поліції ГУНП у Волинській області, в.о. начальника Ковельського відділу ДСНС України у Волинській області, начальником відділу молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради та начальником відділу охорони здоров`я виконавчого комітету Ковельської міської  ради.

Тож, плануючи поїздку, будь ласка, враховуйте вищезазначену інформацію.

Організатори ХІІІ Ковельського Міжнародного пробігу щиро сподіваються на розуміння з боку ковельчан та гостей міста.