У Луцьку відбувся забіг на шпильках

Голова “Спортивного Клубу “Ковель” засновник Ковельських пробігів Сергій Панасюк підтримав своїх колег по кросівках з спортивного клубу “Лучеськ”.

Він відвідав вперше організований в обласному центрі Волині – місті Луцьк пробіг на підборах.

Забіг – благодійний та відбувся під гаслом «Проти раку грудей».  Усі кошти, зібрані під час марафону будуть передані на допомогу жінкам, які мають онкологію молочної залози.

“Ще у п’ятницю було проблемою знайти мешти на підборах 42 розміру! У суботу на тренування мама одного зі спортсменів принесла туфлі 40-го розміру. Тож, якось втиснув ноги, і прийняв рішення стартувати на шпильках на дистанції 500 метрів. І, не дарма, – 5 місце!” – говорить Сергій Панасюк.

Нагадаємо, цьогоріч у рамках «ХІІІ Ковельського міжнародного пробігу» відбудеться Чемпіонат України з півмарафону (на дистанції – 21 097,5 м) – «KOVEL HALFMARATНON-2018», відбудуться також естафета «Разом, ми велика сила» (7 653,5 м + 6 722 м + 6 722 м = 21 097,5 км);  біг по шосе «Ковельські Побігеньки» – 7 км; заїзд на візках спортсменів з інвалідністю «СИЛЬНІ ДУХОМ – КОВАЛІ СВОГО ЗДОРОВ’Я!» (7 км), а також сімейні забіги та змагання для дітей.

Організатори «KOVEL HALFMARATНON-2018» – «Спортивний клуб «Ковель» та Федерація легкої атлетики України спільно із Ковельською міською радою і Федерацією легкої атлетики Волинської області.