Отримай iPhone на Ковельському півмарафоні 6 травня

Отримати безкоштовно новенький iPhone 6 (16gb) можливо!
Завітайте у неділю 6 травня на центральну площу міста залізничників Ковель, Волинської області, аби повболівати за учасників Чемпіонату України з півмарафону “KOVEL HALFMARATHON – 2018”.

Цьогоріч в рамках «ХІІІ Ковельського міжнародного пробігу» відбудеться Чемпіонат України з півмарафону (на дистанції – 21 097,5 м) – «KOVEL HALFMARATНON-2018», відбудуться також естафета «Разом, ми велика сила» (7 653,5 м + 6 722 м + 6 722 м = 21 097,5 км); біг по шосе «Ковельські Побігеньки» – 7 км; заїзд на візках спортсменів з інвалідністю «СИЛЬНІ ДУХОМ – КОВАЛІ СВОГО ЗДОРОВ’Я!» (7 км), а також сімейні забіги та змагання для дітей.

Магазин “iPhone House”, що на вулиці Брестській у ТРЦ “Bristol” розіграє серед вболівальників суперприз – iPhone 6 16gb. Представництво магазину переконане, що найкраща реклама – це задоволені клієнти!
Новенький iPhone 6 розіграють серед присутніх на Ковельському забігу. Для цього на картках учасників конкурсу під час змагань з 9-ї до 13-ї години волонтери ставитимуть спеціальну позначку. Картку з відміткою необхідно буде кинути у спеціальні скриньки. Завдяки жеребкуванню і буде знайдено новоспеченого власника суперсучасного iPhone.

Також розіграють і понад 10 сертифікатів вартістю 100 грн на покупки в магазині “іPhone House”.
Щасливчиків оголосять о 15:50 год. 6 травня лише серед присутніх за номером телефону, вказаному на картці, тому тримайте свій телефон на поготові!

Не зволікайте, а готуйтеся вболівати за своїх фаворитів, і шукайте волонтерів магазину “iPhone House”, які допоможуть вам стати на крок ближче до омріяного iPhone!

Організатори «KOVEL HALFMARATНON-2018» – «Спортивний клуб «Ковель» та Федерація легкої атлетики України спільно із Ковельською міською радою і Федерацією легкої атлетики Волинської області.

Прес-служба Ковельського півмарафону