У КОВЕЛІ ВІДБУДУТЬСЯ ПРОБІЖКИ З ВІДОМИМИ СПОРТСМЕНАМИ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Пробіжки з відомими спортсменами, чемпіонами України відбудуться 5 травня у Ковелі в рамках Ковельських забігів.

Зокрема, о 16:30 на центральній сцені після закінчення концертної програми творчих колективів (початок – о 14:00) відбудеться представлення професійних спортсменів. А вже о 17:00 – розпочнеться загальна пробіжка 1500 метрів для всіх охочих спільно з відомими спортсменами «Ковельські Побігеньки 2018».

Також відбудеться «Кольоровий пробіг» – 1500 метрів. Реєструватися необхідно за посиланням. Для пробіжки з відомими спортсменами варто зареєструватися за тим же посиланням.

6 травня 2018 року в Ковелі відбудеться традиційне спортивне дійство «7th Kovel Half Marathon» та чемпіонат України з півмарафону. Організатори «Kovel Half Marathon-2018» – Спортивний клуб «Ковель» та Федерація легкої атлетики України спільно із Ковельською міською радою і Федерацією легкої атлетики Волинської області продовжують забезпечувати ковельчанам змістовне дозвілля і дбати за спортивний доступ усіх.

“5 та 6 травня вулиці міста Ковеля перетворяться на бігові доріжки. Скористайтеся можливістю – спробуйте свої сили, подумайте про здоров’я, і станьте одним з учасників VІІ міжнародного пробігу”.