ВЕЛОДЕНЬ КОВЕЛЬ 2018. 20 ТРАВНЯ. ЦЕНТРАЛЬНА ПЛОЩА МІСТА. 10:00.

0
2477

З метою пропаганди здорового та активного способу життя та екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у містах України ковельчани в котре приєднуються до організації всеукраїнської акції “Велодень”, яка об’єднує тисячі велосипедистів у спільному велопробізі центральними вулицями міст по всій країні!
20 травня 2018 року запрошуємо всіх Ковельчан та гостей міста проїхатись на двоколісних транспортних засобах вулицями міста, збір о 10.00 год. на площі «Героїв Майдану», звідки стартуватиме велоколона за вищевказаним маршрутом! Прохання до батьків неповнолітніх дітей, а особливо хто приїде з дітками менше 12 років, прослідкуйте будь ласка за безпечним їхнім пересуванням в перших шеренгах вело колони! Прохання до всіх учасників дотримуватись правил руху у колоні та по можливості одягайте вело шоломи!
Не пропусти цей день, коли всі велосипедисти Ковеля збираються разом і можуть безпечно покататися центральними вулицями.
Ми приїдемо на центральну площу нашого міста, щоб показати, що нас багато, ми нікуди не зникнемо, ми любимо і поважаємо своє місто, дбаємо про екологію і власне здоров’я, розвантажуємо транспортну систему і цінуємо кожну хвилину справжнього життя. Своїм існуванням ми збільшуємо відсоток щасливих і свідомих людей.

Ми – повноцінні учасники руху, і для нас потрібно створювати безпечні умови. На жаль, ще не всі зрозуміли, що комфорт і зручності в місті має бути для людей, а не для машин.
Це може видатись дивним, але, створюючи безпечну інфраструктуру для велосипедистів, місто заразом дбає про всі категорії мешканців, особливо тих, кому важко ходити по всіх тих східцях, неможливо їздити по поганому асфальту та небезпечно пересікати дорогу.
Приїжджай о 10:00 на на центральну площу нашого міста.
Бери чудовий настрій, друзів, родину, коханих, знайомся з новими чудовими людьми, катайся з нами по місту, розважайся і відпочивай у фінішній зоні.
Велодень – це НАШЕ свято!!! Це наша Боротьба!!!
Це наша перемога!!! Разом з нами на центральні вулиці своїх міст виїжджають велосипедисти всієї України.
Поїхали покажемо, що велосипедисти це сила, з якою варто рахуватись!
По закінченню велопробігу біля Будинку Рад відбудеться розіграш цінних призів.
Звертаємось до усіх учасників дорожнього руху з проханням, завчасно спланувати свій маршрут, а ще краще залишайте своє авто та приєднуйтесь до нас! Дякуємо за розуміння!