Запрошуємо всіх бажаючих підтримати учасників пробігу

З 15-го по 24-е серпня до Дня Незалежності України ?? командою Trekking™Team буде проведено надзвичайний десятиденний пробіг на відстань 500 км!
Розпочнеться це дійство у м. Ковель (Волинська обл.), а закінчиться 24.08 у Києві.

До складу команди входять: Майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України з добового бігу Олена Шевченко, чемпіон України з бігу на 100 км Ігор Саханда та ультра-марафонець Володимир Сковородка, котрий увійшов у Книгу рекордів України як перший пожежний, що пробіг марафон у повному бойовому спорядженні у 2018 році!

Даний захід обіцяє бути цікавим, адже бігуни проводитимуть зустрічі з молоддю, відвідають деякі історичні пам’ятки, а сам забіг зніматимуть на відео, у тому числі з квадрокоптера, для подальшого створення фільму про ультрабігунів та біговий рух України. В Ковелі, Луцьку, Рівному, Житомирі, Коростишеві, Києві до команди будуть приєднуватися спортсмени з місцевих бігових клубів!

23-го серпня на День Прапору України команда завітає в Ірпінь до військового шпиталю, щоб привітати захисників незалежності України зі святом та передати подарунки від організаторів та партнерів. Весь час бігунів супроводжуватимуть Ігор Мишко (організатор та власник ТМ “ТРЕКІНГ”) та напівмарафонець Вадим Булік (відеозйомка та монтаж).

Долучайтеся до події QUEEN & TREK KING та станьте частиною потужного бігового руху України ?? з метою популяризації здорового та активного способу життя!

90 років назад точками початку розвитку бігових марафонів був Київ та Ковель!
15 червня о 7 ранку з площе Героїв Небесної Сотні стартуватиме пробіг з нагоди Дня Незалежності триватиме 10 днів долатимуть 50 км щодня!

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати учасників пробігу та прийти на старт о 7.00 15 червня, щоб провести їх бігом, хто скільки зможе подолати км!