Важливе оголошення для учасників Kovel Half Marathon 2020

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні учасники Ковельського Міжнародного пробігу – 2020!

У зв’язку із пандемією коронавірусу, заходи, які відбуваються у карантинний чи посткарантиннрий період – на межі зриву або переходять у онлайн-режим проведення заходу.

Під час Ковельського півмарафону, який запланований на 16 травня, мав відбутися відбір кращих спортсменів до складу збірної команди України для участі у Чемпіонаті Європи з напівмарафону 2020 в Парижі, який офіційно скасований, а тому дата проведення змагання буде перенесена.

Цьогорічний захід має відбутися у статусі Чемпіонату України, на який запрошені елітні спортсмени з усієї країни, і саме тому ми не можемо просто перевести проведення пробігу в онлайн-режим.

Усі зареєстровані учасники, автоматично залишають за собою право участі в нові терміни! Або ж змінити реєстрацію на наступні заходи.

Організатор Ковельських пробігів, спортивний клуб “Ковель”, має на меті підтримати усіх любителів бігу можливістю і надалі долучатися до історичних пробігів та цьогоріч започаткувує онлайн пробіг “Ковельський марафон” 15 червня 2020 року, адже саме в цей день 90 років назад відбувся перший пробіг в нашому місті на дистанції 40 км кожен учасник зможе пробігтися крізь роки та відтворити події тих часів у репродукції маршу 40 км у військовому вбранні, або ж зі спортивним інтересом покращити свій особистий рекорд та отримати копію медалі фінішера тих часів!

Як відомо, Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня. Хоч 11 травня буде скасованачастина обмежувальних заходів, організатори Ковельського пробігу не можуть передбачити, чи стосуватимуться вони масових спортивних заходів.

Допоки організатори очікують офіційного вердикту, щодо терміну проведення змагань від федерації легкої атлетики України, просимо Вас не зменшувати кількість тренувань і піклуватися про власне здоров’я!