Порядок отримання стартових пакетів

Кожен спортсмен та учасник пробігів і перегонів стартує на власну відповідальність, засвідчуючи це підписом в картці учасника та додаючи страховий поліс від нещасних випадків під час участі у спортивних змаганнях. Також відповідальність за стан здоров’я учасників змагань несуть медичні установи за місцем проживання, які дали дозвіл спортсменам на участь у змаганнях (не раніше, ніж за 6 місяців до проведення змагання), а також організації, які направляють команди чи окремих спортсменів на змагання.

Можете отримати стартовий пакет в секретаріаті

12 вересня 2020 року

12.00 – 18.00 робота секретаріату змагання головних пробігів;

13 вересня 2020 року

06.30 – 8.30 робота секретаріату змагання головних пробігів;

  • При неправильному заповненні заявки через помилку учасника, організатор звільняється від відповідальності та можливих наслідків;
  • Отримання стартового номеру змагань рівнозначне з прийняттям та визнанням  положення бігу, згодою на опрацювання особистих даних і використання зображення учасника для потреб організатора пробігу;
  • Учасник вважається зареєстрованим, якщо він заповнив заявку та сплатив благодійний стартовий внесок.
  • Реєстраційний внесок, сплачений учасником Змагання, не підлягає поверненню ні за яких обставин, наприклад: якщо учасник Змагання не може взяти участі у Змаганні, завершити обрану дистанцію, не вкладеться в установлений ліміт часу, а також якщо учасник дискваліфікований або Змагання скасовано через форс-мажорні обставини і т.д.
  • Реєстрація учасника анулюється, якщо під час реєстрації ним були надані неточні та/або помилкові дані. У разі анулювання реєстрації грошові кошти не повертаються.
  • Оплачена реєстрація не може бути відмінена та/або змінена на іншу особу, і стартовий внесок не повертається.
  • Повернення грошових коштів, сплачених у рахунок реєстраційного благодійного внеску, не проводиться згідно з Договором публічної згоди, який приймається  учасником при реєстрації на захід.